| BxMariia a întrebat:

Cum sa imi conving parintii sa ma lase la sala...Incep atletismul cand o sa inceapa scoala si vreau sa ma apuc si de sala macar pentru 2 luni.
Dau FUNDITA!:*

Răspuns Câştigător
| drogh a răspuns:

Le spui ca ai nevoie de sport pentru intarirea organismului si sa arati bine fiindca nu te poti prezenta orisicum la scoala. In plus, le spui ca este doar pe o perioada de 2 luni si trebuie sa te inteleaga. Mai adaugi si faptul ca nu o sa faci foarte mult efort pentru a te supraincarca sa-ti vina rau, doar faci cat te tine corpul iar de taxe te ocupi tu singura(desigur, daca ai niste bani pusi deoparte sau daca poti sa le dai inapoi totul parintilor).

1 răspuns:
| zurick a răspuns:

Spune-le ca sportul ar fi bine venit si ca te-ar ajuta foarte mult. Spune-le cand vrei sa mergi la sala si spune-le ca nu vei ignora scoala(in general parintii prefera propozitia asta)Nu cred ca va fi o problema cu siguranta te vor lasa happy