| CandyHearts a întrebat:

Cum scap de firele de par rebele? adica firele de par care se ridica in sus,am incercat cu spuma si fixativ si nimic,nu le pot face sa stea drepte in jos,stiu ca suna amuzant, dar pentru mine e cam enervant. Cel mai bun raspuns primeste Funda. happy

2 răspunsuri:
| katy9971 a răspuns:

Incearca sa dai firele cu ceara pentru par si sa le fixezi cu man de cele carese aseaza bine

| teenagedream24 a răspuns:

Hmm, incearca cu o periuta de dinti pe care sa dai cu fixativ iar mai apoi sa pieptani firele rebele cu ea. Am vazut chestia asta la Michelle Phan, si o prietena mi-a spus ca merge, poti incerca happy.