| Delia_7923 a întrebat:

Buna,

Cum scap de punctele negre de pe nas si barbie?

Răspuns Câştigător
| GoguSteriade a răspuns:

Le poti "umfla" cu comprese calde de ceai de musetel sau o baie de aburi cu musetel, apoi le poti stoarce cu usurinta.

4 răspunsuri:
| Paty3 a răspuns:

Stai 10 minute deasupra aburilor de apa fierbinte si apoi te stergi cu un prosop moale. Mergewinking

| justmeesb a răspuns:

Sunt acei plasturi care se pun pe nas pentru puncte negre, dar sunt cam scumpi si sunt doar 6 bucati sau incearca singura acasa reteta asta http://www.youtube.com/watch?v=-bjOB4zS0uE

| zaharia92 a răspuns:

Foloseste clear skin!

| elaine a răspuns:

Buna! pai cauta in farmacie ceva despre punctele negre.si eu am avut puncte negre si am scapat f usor de ele cu,, bioderma''(sebium/AKN). este un gel si o crema. nu costa mult. te-as sfatui sa ti le cumperi cat mai repede... pupici