| GoldenCat a întrebat:

Cum sa scap de punctele negre?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
Răspuns Câştigător
| AndreeAnDrEyUtZa a răspuns:

Adauga intr-un pahar de lapte cald cateva picaturi de suc de lamaie proaspat stors.Il aplici pe tenul curat, masezi si il lasi sa actioneze circa 10 minute. Apoi clatesti. Incearca big grin Pe mine m-a ajutat.

1 răspuns:
Răspuns utilizator avertizat