| becka133 a întrebat:

cum se numeste episodul din Spioanele in care fetele primesc niste bratari care le sterg memoria si ele nu mai stiu ca sunt spioane.
Funda +vot

Multumesc :X

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna! Episodul se numeste "Like, So Totally Not Spies" si face parte din sezonul 4. Bafta!

| ir3al a răspuns (pentru anonim_4396):

Dar cum se numeste episodul in care mamele lor afla ca sunt spioane? plss ajutati-ma

2 răspunsuri:
| Andarock a răspuns:

---> Acel desen avea Part.1 si Partea.2 si nu avea un titlu. :(

---> Poti sa-l cauti aici http://desene-animate.rascuplans.ro/tag/toate-episoadele-spioanele/

---> Numai bine! :o3