| jucauscumasini a întrebat:

Buna cum se numeste frizura aparuta recent pe parti cu1 su sus lung si ridicat

1 răspuns:
| MaTrIx8378 a răspuns:

Nu stiu daca are vreo denumire anume aceea freza, stiu freza, freza asta imi place si mie si o pun de fiecare data in aplicare cand ma duc sa ma tund, ma gandesc ca vrei sa afli cum se numeste, ca atunci cand te duci sa te tunzi sa ii spui la persoana cum sa te tunda, poti sa ii explici in parti sa te ia 1 cu masina, si in fata sa-ti ia doar putin si sa ramana lung, intelege femeia/barbatul. bafta