| dragonslep a întrebat:

Cum se numeste stilul de tuns, pe parti cu1 si sus lung si ridicat gen smiley

Răspuns Câştigător
| MaTrIx8378 a răspuns:

Nu stiu daca are vreo denumire anume aceea freza, stiu freza, freza asta imi place si mie si o pun de fiecare data in aplicare cand ma duc sa ma tund, ma gandesc ca vrei sa afli cum se numeste, ca atunci cand te duci sa te tunzi sa ii spui la persoana cum sa te tunda, poti sa ii explici in parti sa te ia 1 cu masina, si in fata sa-ti ia doar putin si sa ramana lung, intelege femeia/barbatul. bafta

7 răspunsuri:
| dragonslep explică:

Ce destept mai esti si tu Cnvdpn ce ai tu in cap se numeste PROSTIE PURA

| VeryGoodGuy a răspuns:

Se numeşte freza şmen.

| radutiulian a răspuns (pentru VeryGoodGuy):

Hahaha TARE!

| dragonslep explică (pentru VeryGoodGuy):

Ce destept mai esti si tu ceea ce ai tu in cap se numeste PROSTIE PURA

| VeryGoodGuy a răspuns (pentru dragonslep):

Probabil că eşti un purtător de freză şmen. Prostia este un concept, nu un obiect material care ocupă un anumit spaţiu. Porbabil că nu ştiai asta datorită frezei.

| dragonslep explică (pentru VeryGoodGuy):

Te crezi intelectual/ala da esti un *** de copil/ila daca ti-ai facut cont pe TPU raspunde la intrebari care le sti nu-ti bate joc de acest site,... mare iti este gradina doamne cu uas deschisa iar prosti/astele sar gardul

| dragonslep explică (pentru VeryGoodGuy):

""intelectuali ""ca tine in vremea de azi sunt o gramada