| Eusuntaici a întrebat:

Cum se schimba tonul de apel la samsung galaxy fit? De abia azi l am luat si vreau sa il schimbb ca nu imi place. Mersii multt! Funda :*

2 răspunsuri:
| Ancuutsa a răspuns:

Buna! Te duci la muzica tii lung apasat pe melodia care vrei sa o setezi ca ton de apel, acolo o sa-ti apara"setati ca ton de apel"
.

| Minnie_8841 a răspuns:

Pai trebuie sa-ti pui melodii pe telefon si apoi te duci la payerul muzical si apoi la mai multe, setare ca, si setare ca ton de apel vocal
Gasesti mai multe in cartea tehnica. Sper ca te-am ajutat!