| alissa6 a întrebat:

Cum setez sa imprime color imprimanta?

Răspuns Câştigător
| Anonima007 a răspuns:

DEPINDE! Daca vrei sa scanezi ceva.la imprimanta vz ca arata niste culori dai acolo.DA vrei sa imprimezi ceva din pc. laptop etc. dai al proprietes si dai la colors.Si gta! Funda?love struck

1 răspuns:
| Maddieeee a răspuns:

Pai daca vrei sa imprimii iti apare acolo un buton colorat si scrie dedesubt " color" sh daca vrei sa tragi la imprimanta din pc dai la proprietes si la color...e ceva colorat acolo.dar cateodata depinde. daca imaginea e color o sa i`o trraga color...asta e! Fundaa?puppy dog eyes Hai te rouggg!love struck