| croissant a întrebat:

Cum va vedeti peste 10 ani? Precizati si ce varsta aveti acum?

7 răspunsuri:
| nicoleee30 a răspuns:

Eu in momentul de fata am 16 ani. Peste 10 ma vad in urmatorul fel: cu o facultate foarte buna terminata cu o nota destul de mare, sper sa-mi gasesc jobul de vis, adica care sa-mi si placa si sa si castig bine. Acum ceva timp imi doream sa plec din Romania, insa parca parca pe zi ce trece imi doresc tot mai mult sa raman in draga noastra tara. Sper sa am un iubit stabil care sa ma iubeasca si sa ma respecte si care, sper, sa aiba o situatie financiara foarte buna. In privinta prietenilor, sper sa raman foarte apropiata cu cei de acum si poate 2-3 in plus, dar cei din copilarie ii vreau neaparat. Sa nu ma indepartez de familie si sa pastrez legatura cu ei, sperand sa ma vad in fiecare saptamana cu ei.Si cam atat deocamdata. happy

| CannbalCorpse a răspuns:

Nu ştiu, eu trăiesc momentul! Eu nu ştiu ce o să fac maine şi ştiu ce o să fac peste 10 ani.

Răspuns utilizator avertizat
| Brâncuşi a răspuns:

Nu îmi pot spune vârsta păi o să ma văd la casa mea cu copii şi tot ce vreau să mi se împlinească o să fie exact cum mi-am plănuit.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Peste 10 ani cred ca o sa am un job, o casa, o nevasta, poate 1 copil, dar asta e doar ceva de ansamblu, nu-mi place sa imi fac scenarii detaliate...
19 am acum...

| catalinnaelena a răspuns:

Nu stiu daca o sa ajung peste 10 ani, ca in ultimul timp numai despre sfarsitul lumii se vorbeste, cum ca ar fi acum, la sfarsit de an...
deci, se pare ca nu mai ajung sa implinesc 28 de ani tongue

| Alexiaboo a răspuns:

Am 14 ani... peste 10 ani ma vad la casa mea probabil cu vreo doua pisici si un caine big grin. Si sper ca si cu un job stabil si bine platit.