| MHems a întrebat:

Cum vi se par Chipsurile Lay's Sete de Bere?

Răspuns Câştigător
| sorayna a răspuns:

Frate, eu chiar am fost curioasa sa incerc aroma asta...mi se pare super faine, mai ales cu bere, seara la o terasa!

4 răspunsuri:
| rafyx27 a răspuns:

Gustul de carnati combinat cu cartofi e oribil. Parca ar fi fasole.Cel putin asta e parerea meabig grin

| Xtadelo a răspuns:

Nu am incercat dar sunt sigura ca sunt groaznice!

| MHems explică (pentru Xtadelo):

Nu au un gust deloc dezgustător. Eu am încercat şi are gust de Barbeque şi sunt puţin picante. Nu au gust deloc de cârnaţi asta e vrăjeală că au gust de cârnăciori. La ingredinte nu scrie că are aromă de cărnaţi. Părerea mea este că singurul ingredient care îţi face sete de bere este pudra de chili care se află pe chipsuri. Sunt aşa şi aşa din punctul meu de vedere. Oricum chipsurile mele preferate rămân Chio. Cele mai bune chipsuri de la Chio mi se par Chio Extreme Chili, Chio Extreme Wassaby, Chio Bacon şi Chio cu Smântână şi verdeaţă cele cu crestături pe feliile de cartofi.

| Crazyyyy a răspuns:

Acum mananc! =p~Delicioaseeeeee!