| JustSimple a întrebat:

Buna cum vi se par ghetele rosii la o fata pentru scoala gen http://www.google.ro/......tp?/imgres r:18, s:0 da fara blana simple. funda

Răspuns Câştigător
| loveyouforever a răspuns:

St foarte dragute...si tinand cont ca este si anotimpul rece merg foarte bine cu sau fara blana...dar ai grija la culoare! sa le asortezi cum trebuie! zic mai bine sa-ti iei negre, crem sau culorile care le porti uh mai mult
Sper ca te-am ajutat pwpiki:*big hug

5 răspunsuri:
| TeoBizz a răspuns:

Foarte dragute. Cu niste pantaloni negrii stramti merg perfectkiss.

| AIRIUS a răspuns:

Buna!
Dac pune-i intrebarea asta in 2010, toata lume spunea ca sunt urate,ca nu se poarta,ca nu stiu mai ce!
Acum,cand sunt la moda,toata lumea,vai ce faine sunt si asta e si partea noastra proasta,la majoritatea,si anume,chiar daca e ceva care ne vine dezgustator,care nu da bine,noi tot cumparam ca,,no,se poarta,,
Gresit,nu tot ce e la moda,sta bine oricui.
In schimb votez pentru ghetele astea,imi plac la nebunie,modelul si ce este cel mai important, sunt de scoala, adica sunt serioase.
Numai bine si bafta la note bune la scola!

| вèiiiвiii a răspuns:

Sun superbe love struck. Am si eu unele, le adorr love struck. Sunt foarte frumoase mai star!

| NesQuikk a răspuns:

Superbe! Am si eu unele pe gri.

| Gabii19 a răspuns:

Sunt chiar okei.Am si eu ceva de genu pe albastru inchis si chiar sunt dragute.