| gemeni6226 a întrebat:

Puteti sa-mi recomandati o piesa care v-a impresionat dar in care nu este vorba de dragoste?

Răspuns Câştigător
15 răspunsuri:
| Simpatic a răspuns:

Nu stiu cat de dragoste este dar piesa la care m-am gandit prima data cand am citit acest topic a fost aceasta :
https://www.youtube.com/watch?v=mMfxI3r_LyA

Baietii astia au cantat o piesa, a fost HIT si au disparut cine stie pe unde.

ps: are un feeling aparte aceasta piesa si nu se mai fac astfel de piese in ziua de azi, doar efecte multe pe voce si totul fortat.

| gemeni6226 explică (pentru Simpatic):

Da multumesc cunosc piesa este din anul 2000.

| gemeni6226 explică (pentru Simpatic):

Intre timp am gasit o multime de piese in care nu este vb de dragoste una dintre ele Peter Sue Pasarile paradisului.

| gemeni6226 explică (pentru Simpatic):

Dar scuze am cunoscut melodia dar videoclipul nu, nu numai ca este vorba de ea in dragoste dar la final se face trimitere discreta despre dragoste in 3. Ori eu am cerut ceva in care sa nu fie nimic deloc despre dragoste.

| SilentRain a răspuns:

Nane o povestea de seara

| Goete a răspuns:

Pionul de sah

| gemeni6226 explică (pentru Goete):

Si cine sau ce formatie canta? caci daca scriu pe Youtube pion de sah imi da lectii de sah si nu o piesa muzicala.

| Goete a răspuns (pentru gemeni6226):

Este o piesa de sah care m-a impresionat, si nu este vorba de dragostewinking
(Youtube nu este un motor.de cautare generic, se reduce la.video)

| gemeni6226 explică (pentru Goete):

Bine dar voiam sa trimit o dedicatie muzicala unui prieten in care sa nu fie vorba de dragoste ca nu si dorwzte dragoste de aceea am cerut asa o piesa fara dragoste dar lectie de sah nu are rost sa i trimit.

| Goete a răspuns (pentru gemeni6226):

Mai stii? Poate subintelege ca il inviti la o partida... de sahwinking

| gemeni6226 explică (pentru Goete):

Multunesc intre noi sunt clarificate toate aspectele posibile ca vorbim de 12 ani dar ne desparte distanta.

| Goete a răspuns (pentru gemeni6226):

Holiday - Scorpions

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Https://youtu.be/boWu4JQ8ADM

| MaryMaria333 a răspuns:

Daca vreti de'alea vechi, aici e raspunsul!winking Queen—i want it all, show must go on
Sau Abba ii iar super.