| anonim_4396 a întrebat:

Buna big hug
Am si eu o intrebare...
Daca eu am voce cat de cat...adica unele mel imi ies altele nu, ce as putea sa fac ca sa o imbunatatesc big grin (in afara de lectii de kanto)?
Sau voi de ex... daca vi s`a int acelasi lucru... ce ati facut?
Dau funda + vot

[scuze categoria big grin]

1 răspuns:
| AnnaS98 a răspuns:

Fa o cura cu ulei de masline. ia cate 1 lingura de ulei de masline pe stomacu gol dimineata. fii atenta. il gasesti in supermarket'uri dar sa fie extra virgin. ca ala e de fapt bun. cura d'asta face si selena gomez sau miley cyros sau co. etc. funda?