| Xlove64 a întrebat:

Buna big hug

Am si eu o intrebare...

Daca eu am voce cat de cat...adica unele mel imi ies altele nu, ce as putea sa fac ca sa o imbunatatesc (in afara de lectii de kanto)?

Sau voi de ex... daca vi s`a int acelasi lucru... ce ati facut?

Dau funda + vot :X

[scuze categoria ]

4 răspunsuri:
| Psihiatra a răspuns:

Nu vad nicio alta solutie decat sa exersezi.fie ca o faci singura, acasa, sau la lectii platite

| ankadella a răspuns:

Eu am practicat canto pana ieri happy
eu nu mai am pasiune pentru.muzica, si nu stiu de ce
cant de 2 ani si ceva la lectii platite si am dat in jur de 50.000 de milioane pe toti ani, numai in mine big grin

| ankadella a răspuns:

Cu tot cu haine, transporturi colo-colo. lectiilewinking

| Stefania96dfg a răspuns:

Mi-as lucra mult vocea, as bea lichide care sa ma ajute, nu as vb mult ca sa ragusesc, m-as pazi de raceala si m-as duce la un cor sau ceva de genul ca sa fiu descoperita!