| pink96 a întrebat:

Buna >:D< as vrea sa stiu daca doare atunci cand iti dai gaura in cartilaj, la salon cu pistolul.as vrea sa imi dau gaura in ureche sus in cartilaj ceva in genul asta http://i881.photobucket.com/albums/ac11/florypinkygirl/2 74.jpg. dar vreau sa imi spuneti din propria experienta.pentru cel mai bun raspuns dau fundita :x

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Nu doare

| Grimalkin a răspuns:

Eu cred totusi ca doare, pana la urma iti faci o gaura. Chiar si cand te lovesti doare. Incearca sa iti bagi unghia mai tare in cartilaj si sa vezi o senzatie asemanatoare