| Noboodyy a întrebat:

Bună!big grin Aş vrea să vă pun nişte întrebări în legătură cu modelele.M-am informat şi de pe internet dar vreau să văd şi răspunsurile voastre.
1. De la câţi ani poţi începe acest domeniu?
2. E chiar atât de greu să începi, şi îţi i-a mult timp?
Mersi tuturor. :3

4 răspunsuri:
| CarinaVonPhetamine a răspuns:

1. Modele sunt pe varste. Am vazut copii [fete si baieti] care incep si de la 6-7 ani [ De exemplu, revistele H&M] poti incepe de la orice varsta, daca esti inalta si stii sa mergi pe tocuri.
2. O sa iti ia timp sa te acomodezi cu scena[ daca la asta te referi "Modele" ] dar daca vrei sa pozezi pentru o revista de haine, nu o sa iti fie prea greu sa te acomodezi.
Cu placere :*

| passyon22 a răspuns:

Parerea mea, lasa-te de modelling.E cam greu sa ajungi cineva prin modelling, plus ca e destul de greu si va trebui sa stai in preajma anumitor personaje "libidinoase"uneori si vei fi fortata sa faci lucruri nu tocmai placutetongue

| Noboodyy explică (pentru passyon22):

Cum alte persoane pot, eu de ce nu aş putea?laughing

| passyon22 a răspuns (pentru Noboodyy):

Acum ramane la alegerea ta:d