| DeeaBlondysh a întrebat:

>Buna!big grin< as vrea si eu niste statusuri pentru niste fete pe care nu le suport! De ura..de indiferenta... sper sa ma ajutati :*

Răspuns Câştigător
| Intrebariii a răspuns:

Per sa-ti placa!

-Daca sunt subiect de Barfa`Tu cretino esti o tarfa!

~Unde am fost eu n-o să ajungă niciodată, iar dacă crede asta e o proastă!

-Sunt o fata cu tupeu si fac numai ce vreau eu :X

-Sa nu tipi la ea! Ca o doare capu` Sa nu cumva sa ii faci ceva! Ca te ia draq!

-Zbor peste tarfe si parerile lor am defecte dupa care unii mor:X:X

~Paharele sus! Sampania sa curga! Respect pentru fetele destepte care i-au facut pe fraieri sa planga!

-~Şi nu-mi spune „ soro" că nu eşti fiica lu’ mama! Puţini mă cunosc. De ştiut, mă ştiu o grămadă. Unii ştiu de ce-s în stare, alţii nu vor să creadă!

-Poate ca asta o sti si tu. Ca dragostea`i o curva tu esti un deja`vu!

Tu comentezi de alţii, dar uită-te la tine! Ea ştie să ţină un şmecher, tu de abia te ţii să nu faci pe tine.

-Te exprimi în lacrimi vărsate, asculţi o melodie şi te laşi uşor pe
spate în acelaşi pat plin de păcate

-Multe barfe.Multe tarfe.asa-i viata.cand te apuca greata

Te vad in fata Esti ca o zdreanta Eu cresc in inaltime... tu ramai pitic de casa!

-Am prea multe defecte, in fata acelora care se cred "PERFECTE"

-De multe ori, persoanele care te judecă – sunt cele care-şi doresc să fie în locul tău.

-Si ma pis pe toate amintirile frumoase. Ca oricum acele amintiri erau doar momente false

-Aud vorbe parsive despre Mine. Si continua barfa! Da` cand ajunge la Mine barfa. Isi cere scuzeTrafa!

-•; x. plang ιn hohote de ras. day єvєryday. auzι bєy.[!? ]. hey! 'tє`n mortιι tєι.[ ].; x•

-Pisii.nu fii speriată. dacă vroiam să ţi`l iau il luam de prima dată!

-Măă super pis pe tine` Adu-Ţi amiNte ca şi tu` ai facut`o când am avut super nevoie`de tine!

-Calcă-i în picioare...Arată-le că nu te doare!

| DeeaBlondysh explică (pentru Intrebariii):

Multumesc mult :* sunt super.

3 răspunsuri:
| SergiuBoss11 a răspuns:

"Voi radeti de mine ca sunt diferita, dar eu rad de voi ca sunteti toate la fel"

asta ar merge cel mai bine parerea mea