| anonimlove a întrebat:

Bunabig grin...as vrea si eu un program de ediat poze in care sa schimb culoarea paruluitongue
Adica din blond sa il fac brunet...
mersi frumos. dau funditapt cel mai bun:*:*:*

Răspuns Câştigător
| DianaAndra1 a răspuns:

Ok scumpa. nu stiu, in afara de photoshop, un program care sa faca asta. Daca ai photoshop e binebatting eyelashes. Destul de complicat de explicat aici, asa, cum sa faci.Mai bine cauta pe youtube un tutorial.Vei vedea ca trebuie sa selectezi parul (cu Brush+tasta Q[Q(chiu-pe site imi da cu pentru ca se foloseste litera chiu )=quick selection]) si mai multe chestii.Complicat! happy
Iti doresc succes!

4 răspunsuri:
| Micheline a răspuns:

Photoinstrument sau Adobe Photoshop
Dar iti recomand Photoinstrument este mai usor.Insa iti trebuie licenta[si nu cred ca te incumeti sa-l cumperiwinking] dar dupa ce termini de editat poza poti sa dai print screen si te descurci tu dupahappyE simpluwinking

| Daniella13 a răspuns:

Poti incerca pe www.taaz.com

| Anna98Anna a răspuns:

Buna! Nu am programe care sa schimbe culoarea parului dar am cateva tot de modificat poze: photoshine, dream light photo editor, magic photo editor, face smoother, gimp 2.Toate programele astea sunt super. Sper ca te-am ajutat. funda?

| anonimlove explică:

Editat...sczbig grin