| CocoMexii a întrebat:

Care este cel mai bun/cool/misto program de ediat poze pe care il stii?

Răspuns Câştigător
| AuDreY a răspuns:

Photoshop big grin

7 răspunsuri:
NOname
| NOname a răspuns:

Photoshop, clar.

| Zoelinda a răspuns:

PhotoShopCS5

| AuDreY a răspuns:

Gasesti si photoshop pe net de descarcat, dar e adevarat ca e mai complicat. Oricum tutoriale pe youtube sunt cu carul happy asa ca ai de unde invata, if you want of course tongue

| AnneeQ a răspuns:

Photoshop dar e greu de folosit, eu folosesc Photoscape e uşor de folosit şi mi se pare foarte bun. happy

| eliza_7547 a răspuns:

Daca vrei sa il cumperi cel mai bun este PHOTOSHOP dar daca vrei sa il descarci, cel mai bun este PHOTOSCAPE sau photosho(versiunea descarcata care nu are tote lucrurile din cel cumparat)... fundabig grin

| predafloryn a răspuns:

Edite photto.

| ruxandra008 a răspuns:

PhotoScape! big grin