| federerdinamo a întrebat:

Bunabig grin...Cine stie sa stearga scrisul de pe niste poze? ..Adica este o poza dar cu scris pe ea, va rog mult dau fundapuppy dog eyes

3 răspunsuri:
| 2Names a răspuns:

Faci aşa : Te duci pe google, selectezi rubrica imagini, în spaţiul acela alb unde vrei sa scrii ceea ce vrei sa cauti în parteea dreaptă este un aparat foto mic apeşi pe el, după aceea pui link-ul pozei, dacă este de pe facebook, te duci la poza respectiva, copiezi link-ul şi după aceea îl lipeşti acolo şi dai cautare, şi îţi va apărea poza needitată sau alte exemple de poze.

| federerdinamo explică (pentru 2Names):

Am inteles cum, doar ca nu merge, nu imi apare poza fara scris din pacatesad. Oricum vei primi un vot.

| 2Names a răspuns (pentru federerdinamo):

Daca vrei, da-mi linkul pozei pe care o vrei si id-ul tau si o sa iti trimit poza.