| Denisa_3637 a întrebat:

Buna :d.De ziua mea am primit un stick.Il folosesc in special pentru proiectele de la bio.Ne trebuie la scoala proiecte in power point si at le pun pe stick si le duc la scoala.Asa si intr-o zi prima zi am dus niste proiecte la scoala pe stick.Era prima data cand foloseam stick`ul.Toate bune si frumoase, le-am prezentat totul a fost ok. Dar dupa cateva zile mi-am bagat stick`ul in calculator si mi-a aratat ca are virus.Eu cred ca la luat de la calculatorul din cabinetul de bio. Ce pot sa fc ca sa scap de virus in afara de a scana stick`ul? Fundaaa :*. restul` votwinking.

1 răspuns:
| BiaSiAtat a răspuns:

Pai incearca sa il bagi in calc si sa il scoti.Sau cheama un prieten care se descurca la din astea si spune-i sa te asjute! Vrei sa imi dai fundita?