| Nameless a întrebat:

Maine, la scoala, am de prezentat un proiect in power point; proiectul este facut insa am observat ca daca i-l trimiti unui prieten care nu are in pc melodiile pe care le-ai adaugat la proiect acestea nu se vor reda.
Ce pot face ca maine, cand voi baga stick-ul in calculatorul de la scoala si voi prezenta proiectul, sa se redea si melodiile? Pot face ceva in privinta asta?

Răspuns Câştigător
| olivelove a răspuns:

Nu stiu daca ai reusit, dar pentru alte persoane care au aceeasi nelamurire ca si tine e destul de logic...pui si melodiile pe stick. faci un folder pui prezentarea si melodiile daca sunt in acelasi loc salvate o sa functioneze :*