| anonim_4396 a întrebat:

Buna:*big grin inca o intrebarehee hee ce parere aveti despre statiunile urmatoare:Baile Herculane, Baile Felix, Ocna Sibiului, Pucioasa, Vatra Dornei si Olanesti? As vrea sa merg impreuna cu familia dar trebuie sa ne hotaram mai repede si am vrea undeva cu bai termale, etc tot tacamu.Insa vreau si sa avem ce vizita si sa fie si frumos iar locul sa nu fie mizerabil etc.Multumesc mult si dau fundita:*

5 răspunsuri:
| arysa a răspuns:

Eu am fost la Baile Felix si mi-a placut. Insa conteaza mult si la ce hotel te cazezi, pentru ca platesti mai putin pentru piscina(de ex eu plateam 8 lei pe zi si aveam sezlong gratis, dar stateam la coada de la 7 ca sa prind sezlong) in timp ce in statiune piscina centrala cosrta 20 de lei pe zi si 5 lei sezlongul. mi-a placut si mancarea si in general statiunea este frumoasa(ai pe unde sa te plimbi, sunt terase multe, un parc cu nuferi, etc)

| lovesunshine a răspuns:

Eu zic tongueucioasa.Am fost si eu si chiar merita! Plus ca este un oras frumos, cu oameni civilizati si un parc superb...Asta e parerea mea.Sa-mi spui si mie unde te duci pana la urma! Bafta!

| mistikk a răspuns:

Am fost la Herculane de curand cred ca sunt vreo 2 saptamani nu mi-a placut deloc statiunea este foarte scumpa si nici nu e prea buna, magazinele s egasesc 1 pe o raza de 2 km, cazare.am stat la pensiunea Paradis destul d eieftin si chiar au conditii foarte bune doar ca la restarantul de acolo mancarea este exagerat de scumpa

| lola79 a răspuns:

Am fost la ocnele sibiului... e fain dar apa e murdara si foarte sarata dar te tine la suprafata big grin apropo merg si vara asta tongue

| CoOsMin a răspuns:

Try on Google Baile Felix, Strand Felix and u will see!