| PiatraMica a întrebat:

Buna big grin povestitimi 2 filme de groaza pe care le ati vazut si spuneti-mi cum se numesc funda big grin

Răspuns Câştigător
| BadCliché a răspuns:

Buna bambinatoxic! happy
The Ring- e vorba despre o caseta blestemata, la care daca te uiti mori in 7 zile. e un film horror si merita vazut!
The Grudge- sunt 4 parti, si este vorba despre o familie coreeana care a murit misterios si acum ii omoara pe toti care stau in casa respectiva. E facut de aceeasi productie, si de asemenea merita si acestea vazute!