| Iuuuliiia a întrebat:

>Buna!big grin<
Sti ca este acel progarm de modificat poza ceva de genu`
De ex.: Am o poza cu mine si vreau sa o fac alb negru si buzele sa ramana asa cum erau inainte de a modifica poza!smug
Imi puteti spune sum se numeste?happy

Răspuns Câştigător
| Aia cu cap mare a răspuns:

Salut
Cred ca de asta spui tu, daca nu, sa stii ca si asta ii foarte tare si poti face chestia aia cu alb negru si colorat
http://photobucket.com
iti incarci poza, dupa care dai pe ea, si o sa iti apara sus o bara cu mai multe chestii, dai pe edit si acolo o sa ti se deschida poza cu mai multe obtiuni de modificare...cauti si iti alegi ce iti place...sa te uiti la toate ca o sa il gasesti si pe cel pe care-l cauti
spor la modificat, o seara faina!:))

6 răspunsuri:
| ΔαηαxoЯ a răspuns:

Da
Picnick.
Funda?:X

| MadnessCaffe a răspuns:

Eu stiu de Photoshop, face minuni si este cel mai de succes program de modificat poze, presupun ca pe acesta il cauti.Totusi este destul de complicat sa lucrezi cu el.

| xFaith a răspuns:

Photoscape si PhotoEditor happy

| iustii21 a răspuns:

Photo scape!love struck
Face minuni.
Descarca'l si apoi lasa'mi un msj ca sa iti arat cum sa il folosesti.Sa iti trimit instructiunile.

| Bubuuuu a răspuns:

Photoscape este un program! Incearcahappy. Da. mi mesaj cu id. tau daca vrei sa. ti explic happy. Ca in photoscape is mai multe programe.Sau imi dai poza si ti. o modific eu :*^^

| Diana5320 a răspuns:

Photoscape
Photoshop
Photobucket
Picknik
Photo Editor
Sunt mai multe optiuni eu am PhotoScape si fac orice vreau cu pozele. Exemplu: Le colorez ochii, le pun sa fie de exemplu intr'o poza 4 poze puse intr'un mod original, le colorez, le scriu, pun imagini cu inimi, stele, ...ma rog si pot sa schimb poza sa o fac "ALB NEGRU" cum vrei tu, dar buzele nu le faci alb negru... o sa iti placa. poti sa imi dai ID tau de mess si mai vorbim acolo.Noapte buna! Ceao!