| ησ мυѕι¢✪ησ ℓιƒє a întrebat:

Vreau un program (sau site)de modificat poza in care sa zicem ca daca fac poza alb-negru slectez eu ce vreau sa ramana colorat, sau in ce culori vreau il colorez, ceva de genu, nu sa fie simplu alb negry. vreo idee :-d?

3 răspunsuri:
| AngelSpeed a răspuns:

Photoshoop [nu conteaza ce versiune (CS)] Photoscape, picasa si multe altele big grin

| Just_3218 a răspuns:

Hi! Inafara de Photoshop mai e si GIMP:http://download.kappa.ro/action__file/id__6139 e asemanator Photoshop-ului.Eu pe asta il folosesc:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aaaaaaaaa photoshop?!