| ÐrøØPz a întrebat:

Da cineva un cont imvu de fata? Dar sa si aiba cate ceva pe el...Eu am avut doua si mi-au fost furate. Dau funditza..Multumesc tongue

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ti-au fost furate nu e nimeni obligat sa ti dea un cotn pe ochi frumosiwinking poate pa banibatting eyelashes

| ÐrøØPz explică (pentru anonim_4396):

Am obligat pe cineva sa-mi dea unul? o.o
Am intrebat doar daca da cineva un cont... tongue In plus... daca te-ai deranjat doar sa-mi critici intrebare..Multumesc ^^ Apreciezbatting eyelashes.Dar nu era nevoie big grin