| VD44F a întrebat:

Da'ti mi si mie niste idei de rochii pentru banchet (clasa a8a)...

8 răspunsuri:
| baru a răspuns:

Rochie lunga. Partea de sus in diagonala si fata si spatele, in lateral rochia sa fie crapata aproape de sus, iar in partea de sus unde este material pusa o brosa. A doua; Fusta scurta in plan inclinat decent iar pe deasupra un taior cu epoleti. Epoletii facuti din margele de mai multe culori. Incearca tonguea

| luvme a răspuns:

Uite eu te sfatuiesc daca nu ai destui bani pentru rochii, du`te in magazinul obor, in dragonul rosu sau in europa. Sapt viitoare eu ma pregatesc sa dau o tura prin mall. Sper ca ti-am putu fi de ajutor (degeaba ti-as fi spus eu cum ar arata o rochie daca ar fi fost imposibila de cumparathappy ). te pup:*.

| FashionDiva a răspuns:

Uite cateva modele care sigur iti vor placea:

http://fashion.mozku.com/2010/05/ce-rochie-sa-alegi-pentru-banchet/

Sper sa te ajute. :P

| FashionDiva a răspuns:

Uite cateva modele care sigur iti vor placea:

http://fashion.mozku.com/2010/05/ce-rochie-sa-alegi-pentru-banchet/

Sper sa te ajute. :P

| ruxy_9950 a răspuns:

Ce zici de un corset cu o fusta tutu rox :X niste accesorii pe masura si esti superrrr :* sper ca te-am ajutat pup:* bafta