| corny04 a întrebat:

Buna happy

Daca am 14 ani (fac 15 in mai) si am 1.66 inaltime.

intrebarea este: sunt destul de inalta pentru varsta mea? sau ar trebui sa fiu mai inalta?

Funda!

Răspuns Câştigător
| ilinca23 a răspuns:

Buna, corny04!
In primul rand, multi ani inainte! In al doilea rand, pentru varsta ta, ai o inaltime mai mult decat potrivita. Esti foarte bine asa. In plus, sunt tot tipul de persoane: care se dezvolta mai rapid, care se dezvolta mai tarziu. Tu ai o crestere normala, felicitari!

6 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Din punctul meu de vedere ești scundă.
Nu uita că mai crești până la 16-17 ani!
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Esti bine asa cum esti, oricum vei mai creste

| aLex22andra a răspuns:

Buna!
Nu-ți fa griji esti suficient de înaltă pentru varsta ta!

| χƒяυмυѕιкαχ a răspuns:

Esti bine si eu am 14-15 si am 1.62! o sa mai cresti si chiar daca ramai asa e bine poti purta tocuri! xd te pup :*

| Aleexxanndra a răspuns:

E oke asa big grin uite eu am 17 si am 1, 70 si sunt multumita de inaltime.

| InstinctKDZ a răspuns:

Esti chiar inalta si chiar normal. Si o sa mai cresti stai linistita. Te faci ca zana din povesti:* Noapte buna!hee hee