| Radoi_Bianca_1998 a întrebat:

Daca am dat pe incearca produsele Avon de pe site, cand ajunge la mine prin posta trebuie sa platesc? Nu m-au intrebat prin ce metoda sa platesc. Mi-e foarte frica sa nu trebuiasca sa platesc. Multumesc anticipat! Funda

Răspuns Câştigător
| ema_2625 a răspuns:

Intra pe site si informeaza-te, dar cred ca trebuie sa platesti la primire.

1 răspuns:
| Azµre a răspuns:

Vezi cum ai făcut comanda, pe adresa unei persoane de contat din oraș sau la tine acasă, dacă la tine ai de plătit 7 lei!
Atât.