| mary93sweet a întrebat:

Cand imi vine comanda la Metroploitan trebuie sa platesc coletul la posta sau in 2 saptamani ca la Avon?

Răspuns Câştigător
| DolcE_7446 a răspuns:

Plata produselor se face la posta in momentul in care se ridica coletul (plata ramburs).

2 răspunsuri:
| Biencush a răspuns:

Trebuie platit la posta sau la cel care-ti aduce coletul, daca vine prin curier.

| andreeageo a răspuns:

Cand primesti coletul o platesti

pentru comenzi avon /metropolitan[lady's] [ pentru cei din bucuresti ] si pentru inscrieri ca reprezentanti din orice oras, add : metropolitan_selections@yahoo.com