| Roooxaneeelllll a întrebat:

Daca am depus la o singura facultate actele in original mai trebuie sa ma duc sa confirm ca raman acolo?

4 răspunsuri:
| thegatekeeper a răspuns:

In general, trebuie sa mergi pentru confirmare indiferent daca te-ai inscris si ai fost acceptat la o singura facultate. Deci da, e necesar sa faci confirmarea in perioada respectiva (de obicei, ai 3-4 zile la dispozitie).

| OnuOnulică a răspuns:

Da.

| MisFit20 a răspuns:

Da normal ca trebuie sa mergi si trebuie sa semnezi ca ai lasat diploma in original.

| oHarryo a răspuns:

Categoric ca trebuie, de unde crezi ca vor sti ei ca tu nu ai aplicat si la alta facultate sau chiar mai mult, de unde sa stie ca tu chiar nu te-ai razgandit.