| BruteForceFTW a întrebat:

Salut,
Am fost admis la facultate, la UTCB. Si acum ar trebui sa confirm locul depunand diploma de bac in original, dar eu deja am depus diploma din august. Mai trebuie sa fac ceva ca sa confirm locul?

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Trebuie sa te înmatriculezi. Adică sa duci diploma in original și sa platesti taxa de înmatriculare. Dacă ai făcut asta deja, e ok.

2 răspunsuri:
| alessia5158 a răspuns:

Poate ai fost admis pe locuri "cu taxa" in care caz confirmarea locului achitat se face, de regula, prin achitarea unei prime transe din taxa anuala de scolarizare.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ar trebui de siguranta sa te duci si sa scrii la dosar confirm locul la UTCB. pe mine asa m-a pus