| anonim_4396 a întrebat:

Daca am facebook-ul unei persoane (si aceasta are tumblr-ul facut cu ajutorul facebook-ului) cu ii pot afla blogul de tumblr? FUNDA (macar cu mail daca stiti) Va pup

Răspuns Câştigător
| Mangustă a răspuns:

1. Find Blogs
2. People you know
3. Facebook
Ti-am facut pentru sc de la fiecare pas. http://i.imgur.com/BCScwJ6.png

| AndreeMunteanu a răspuns (pentru Mangustă):

Stii cumva daca dupa ce caut cu un anume facebook imi va aprea la facebook tumblr sau invers la tumblr sa le arate prietenilor mei de pe facebook ca mi-am facut cont? si am cautat cu un facebook dar acum nu mai stiu cum sa caut cu altul.

1 răspuns: