| jucauscumasini a întrebat:

Buna daca am sters pe cineva din lista de prieteni de pe... facebook cum pot sa il revad, sa-i afli iar numele sau la mess daca i-am dat ignor?

4 răspunsuri:
neluL
| neluL a răspuns:

Ca sa il gasesti trebuie sa-l cauti in casuta de cautare dupa nume pe facebook.
La yahoo Messenger da click sus pe Messenger (din Toolbar) — > Preferences — > Ignore List (Category) -> aici il scoti de la ignore si totodata ii afli numele.
Bafta!

| jucauscumasini explică (pentru neluL):

Si daca nu-i mai stiu numele

| jucauscumasini explică (pentru neluL):

Sa daca nu-i mai stiu numele la facebook

| neluL a răspuns (pentru jucauscumasini):

Incearca sa-l gasesti la prietenii comuni, altfel nu vad cum.