| Secretkkk a întrebat:

Cum afli daca cineva e online pe facebook daca nu il ai in lista de prieteni?

4 răspunsuri:
| AnonimaB100160 a răspuns:

Mie imi apare cand sunt pe telefon, daca dau pe profilul lui.

| emilyemy27 a răspuns:

Apare daca intri de pe telefon, dar intra la chat dacă ești pe computer si scrie numele. poate merge si asa. happy

| alexutzu938 a răspuns:

Este un program nu de downloadat se numeste invisible dar trebuie sa ii stii si adresa de mess

| SnIpErInVizIBiLE a răspuns:

Nu poti afla daca e on fara sa il ai in lista de prieteni!
Dar poti intreba un prieten comun cu el si ea iti va zice si ii poti trimite mesaje fara cerere!
Funda?