| shadow23 a întrebat:

Daca ar fi sa va luati voua un interviu [schimbandu-va numele] ce intrebari v-ati spune? Sa fie vreo 5 intrebari lejere si 3 indiscrete. Si sa scrieti si raspunsurile pe care le-ati da.

Răspuns Câştigător
| biiiabyby a răspuns:

1. Cum te-ai descrie intr-un cuvant?
R: Fericita!

2. Ce persoane ai prefera sa fie in jurul tau?
R: Prietenii, aia care sunt acolo tot timpul si iti spun "Hai ca poti", cand ai nevoie macar de-o bataie pe umeri sa ti-o ofere.Si, nu in ultimul rand, sa iti accepte defectele.

3. Ce persoane NU ai vrea sa fie in jurul tau?
R: Pai persoanele care nu ma lasa sa gresesc, persoanele cu nasu' prin ceruri, persoanele care pun eticheta direct pe o persoana, cei care nu stiu sa viseze.

4. Citat preferat?
R: Cred ca am si doua: "Sa crezi ca o persoana nu sufera doar pentru ca ochii ei nu exprima nimic e o greseala usor de savarsit" si. "In viata, risipim ani. Iar la moarte, cersim clipe"

5. Ce gen de muzica predomina in capsorul tau?
R: Rapp /hip-hop

6.Ai fost batuta?
R: Am luat, da' am si dat!

7.Care a fost prima meserie pe care ti-ai fi dorit sa o ai cand erai miiiica?
R: pai doctor ginecolog, desi nu stiam ce e aia!laughing

8. Ti-a placut vreodata o persoana de acelasi sex?
R: Nustraight face. Doar m-am pupat din provocare cu prietena mea cea mai buna pe guralaughing Un miiic pupic I don't want to see

3 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

1. Ce asteptari ai de la viata?
2. Unde ai vrea sa calatoresti?
3. Cine este mentorul tau?
4. Ce te desparte de clasica definitie a tanarului de azi?
5. Cum vezi viata peste 20 de ani?

Indiscrete :

1. Care a fost cea mai mare diferenta de varsta intre tine si o partenera?
2. Ai avut fantezii vreodata cu vreo profesoara?
3. Ai inselat vreodata?

| paramore a răspuns:

1. buna paramore, cum te simti?
-nasol, ma dor toate oasele, sunt trista, suparata, nervoasa obosita...
2.bine,ne-ai plictisit destul cu vaicarelile talehee heeo intr despre tine:ce fel de persoana esti?
-pot fi si buna si rea, depinde pe cine am in fata
3.de ce iti este frica?
-de soarecilaughing
4.de la 1 la 10 cat te consideri matura?
-pai km un 7
5. ce iti doresti cel mai mult?
-sa traiesc intr-o lume mai buna

| Laurentizyu a răspuns:

Depinde de interviu, la ce foloseste.