| Jessica1235 a întrebat:

Bună, bună... Cum este un interviu pentru facultate? Vouă ce întrebări v-au pus?

6 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Interviu? Te angajezi la vreo facultate sau vrei sa dai examen de admitere?

| Jessica1235 explică (pentru darrio2007):

Am intrat la lista cu cei care au fost admiși anul trecut la facultate (buget și taxa), la tabelul cu note era așa (media a anilor de liceu, media la bac, cele trei note de la bac, încă 2 note cred ca de la probe, interviu și media finală) de aceea am întrebat ce e cu interviul, nu am mai auzit până acum de asa ceva.

| Cozmea022004 a răspuns:

La facultate nu ai niciun interviu. Decat un "test" in care trebuie sa spui de ce ai ales acea facultate

| Jessica1235 explică (pentru Cozmea022004):

Mulțumesc pentru răspuns, chiar mă gândeam de ce ai avea un interviu la înscrierea la facultate, nu e că și cum te-ai angaja

| Cozmea022004 a răspuns (pentru Jessica1235):

Nu ai pentru ce happy

| Slovcehov a răspuns:

Nu am mai auzit de asa ceva. La ce te referi? Admitere?