| AndreeaCristina1992 a întrebat:

Buna. Dacă dau block la cineva pe snap cum apare? Apare ca l-am sters de la prieteni? Sau nu mai apar deloc la persoana in lista?

Răspuns Câştigător
| Smolbean a răspuns:

Când trimiți un mesaj/snap va apărea sagetuta aia gri(în loc de albastra/roșie) și o sa scrie în așteptare /pending

2 răspunsuri:
| Smolbean a răspuns:

Ii apare ca și când ți a trimis cerere de prietenie și nu i ai acceptat o

| AndreeaCristina1992 explică (pentru Smolbean):

Gen scrie,, utilizatorul va vedea mesajele când te adaugă inapoi?"

| Smolbean a răspuns (pentru AndreeaCristina1992):

Când trimiți un mesaj/snap va apărea sagetuta aia gri(în loc de albastra/roșie) și o sa scrie în așteptare /pending