| anonim_4396 a întrebat:

Daca fac in acelasi timp si exercitii cardio si abdomene, flotari, tractiuni mi se vor dezvolta muschii? Vreau sa si slabesc si in acelasi timp sa-mi "formez" musculatura.(am slabit de la inceputul verii). Credeti ca daca combin alergatul cu abdomenele, flotarile, tractiunile e bine? Si inca ceva. Am citit ca nu e bine sa faci aceleasi exercitii cardio in fiecare zi pentru ca astfel organismul se va obisnui si nu va mai reactiona la ele. Daca de exemplu o zi sar coarda o ora, urmatoarea alerg o ora (cu o alimentatie corecta, desigur, am renuntat de ceva vreme la dulciuri si fast food restul porcariilor din comert) se vor vedea rezultatele? Multumesc anticipat. Mentionez ca am 14 ani jumatate si 170cm.

Răspuns Câştigător
| MiK3L a răspuns:

Exact de faza cu repatarile voiam sa-ti spun si eu... intr-o zii faci abdomene si flotari : pentru abd si pectorali... intr-o zii alergi si traciuni. s.a.m.d.