| Elena_Maria_1993 a întrebat:

Dacă iei un supliment alimentar pentru câteva cosulete timp de câteva luni, după ce termini cura, sunt șanse sa reapara cosurile?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
5 răspunsuri:
| Andreeush a răspuns:

Mai bine ai consulta un dermatolog.

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Sunt sanse mari sa iti faci mai mult rau cu acele suplimente alimentare. In ce consta acestea? Cel mai indicat este sa mergi la un medic dermatolog care sa iti faca o serie de analize si doar dupa aceea sa iti ofere un tratament. Personal nu cred in asa ceva. Am avut si eu probleme si la recomandarea unui dermatolog am luat antibiotic si am folosit o crema si am scapat.

| Elena_Maria_1993 explică (pentru Aasdfghj):

Știu ca suplimentele sunt făcute din produse naturale, plus ca am văzut multe recenzii bune. Nu am o situație grava, câteva cosulete pe frunte, dar care atunci când cred ca o sa dispară, reapar. Mulțumesc pentru răspuns.

| Aasdfghj a răspuns (pentru Elena_Maria_1993):

Chiar si asa, suplimentele nu trebuie sa le iei dupa cum crezi tu. Cu placere!

| ancaval a răspuns:

Nu cred în așa ceva.