| elenusa12 a întrebat:

Buna,daca im spuneti orice despre voi, minim 5 randuri, dau funda+ vot.

Răspuns Câştigător
| Diiiidi a răspuns:

Heii pff pai ma cheama Diana,imi place sa dansez,imi place actoria,gimnastica,abia am asteptat vacanta astalaughing)), aaa imi plac fructele in special pepenele rosu, portocalele, ciresele, dudele :-s si nu mai stiu.Imi place sa merg la cumparaturilove struck, sa-mi fac prieteni, imi plac concursurile, sa ma distrez, etc\
Sper sa iau funda aia:dlaughing)
xo

4 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Sunt o persoana cumsecade, sufletista si cu un scop de a ajunge sofer pe camion pentru ca asta mi-e datoria de a sofa. Oi fi avand probleme cu femeile dar camionul le face pe toate in 1 la un loc.

| loredanalorena a răspuns:

Buna! Am 12 ani sunt din Bucuresti si trec a VI-a.Stiu engleza imi place muzica pop, cantareata mea favorita e Delia...am cont pe TPU de 1 an jumate,florile mele preferate sunt margaretele,culoarea favorita este mov, animalul preferat:pisica, jocul preferat:baba oarba, nu stiu sa inor, mi-e frica de caini.Cam atat.

| Diiiidi a răspuns:

Multumim Elena!happy