| MadalinMihaescu a întrebat:

in curand voi primi un laptop de la cumnatul meu. As vrea sa imi spuneti si mie mesaje de multumire de minim 2 randuri.

Răspuns Câştigător
| xerxes1 a răspuns:

Dragul meu cumnat nu mi-a placut de tine niciodata dar la faza asta am inceput sa-mi schimb parerea.
Oricum eram convins ca sora mea o sa ramana fata batrana deoarece nu s-a nascut prostul care s-o ia de nevasta.
Laptopul in afara de cateva zgarieturi pe ecran si 3 taste lipsa pare ok.
Ai uitat sa pui in pachet alimentatorul si bateria.
Scrie pe el
Win 95 pentium 166 mmx, oare ce-o fi insemnand?

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Frumos ar fi sa-l suni si sa-i spui ca-i multumesti din toata inima, in loc sa-i scrii mesaje.

| MadalinMihaescu explică (pentru Violleta2022):

Ar fi frumos, dar problema este ca el este foarte ocupat la munca si nu prea are timp ca sa il sune cineva

| Violleta2022 a răspuns (pentru MadalinMihaescu):

Ideal este sa nu-l sune la munca, ci cand este acasa!
Banuiesc ca nu doarme la munca, nu?
Deci, scuza cu deranjatul la munca... nu face sens, dimpotriva, pare de prost gust, daca mentioenzi.
Daca vrei sa suni pe cineva, garantez ca poti sa o faci in timpul lui liber, trebuei doar sa ai bun simt si sa o faci.

suntserios
| suntserios a răspuns:

E asa greu sa spui un simplu multumesc?