| Polar_Ursu_1971 a întrebat:

As vrea sa stiu la ce liceu pot intra cu media 9, 45? Nu am dat inca tezele finale, dar nu stiu ce liceu sa aleg.
As vrea sa aiba profil de mate-info.
Multumesc.

Răspuns Câştigător
| alienkros a răspuns:

Cu 9.45 se poate sa mergi la profilul de mate info, engleza su germana dar cam greu cu media pe care o ai... Dar nimic nu e imposibil de ex. eu am un priet. care o avut 9.10 si la examene a luat 10 la toate deci orice e posibil.Si in legatura cu liceul du-te la unul aproape de tine si gandeste-te la unul cu copii buni, deoarece ai medii ff mari asa ca ai sanse

4 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Vezi la secțiunea licee, www.edu.ro
Baftă!
Pa, pa.

| unknownn a răspuns:

Ne lasi pe noi sa ghicim in ce oras stai?
Poate tu stai in Bucuresti si noi iti dam un liceu din Cluj. Sau invers.

| Polar_Ursu_1971 explică:

In Bucuresti, scuze ca nu am precizat. happy

| Memecy a răspuns (pentru Polar_Ursu_1971):

Cea mai inteleapta alegere mate info, da, da, da cel mai bun liceu de profil mate-info din apropierea ta vezi sa fie si avantajos pentru tine