| farcasgiulia a întrebat:

Daca ma epilez sa ma epilez cu ceara sau cu crema depilatoare? care este diferenta? P.S: Am 13 ani, sunt fata

Răspuns Câştigător
| αηιтα a răspuns:

Cu ceara, este foarte eficient te poti duce la un salon si te poate face, crede-ma e foarte eficient, cremea epilatoare este buna dar daca ai par foarte putin nu iti ia parul asa bine, crema de la farmec sau de la veet e buna, dar de la farmec e mai ieftina, si nu e mare diferenta intre ele. P.S : Nu uita de funda :p

2 răspunsuri:
| χƒяυмυѕιкαχ a răspuns:

Si eu la 13 ani mam epilat prima oara dar am auzit multe sfaturi si e bine daca te epilezi cu un aparat, se NU dai cu lama niciodata pentru ca iti va creste mai repede parul si negru si mult, deci te sfatuiesc cu un epilator, Braun sau Philips!

| MalinaMalinush a răspuns:

Nu as vrea sa fiu in locul tau cand o sa incepi sa smulgi cearabig grinte sfatuiesc sa folosesti crema