| kyssy a întrebat:

Daca ma puteti ajuta am o problema cu telefonul. Am un Samsung Star 3 si toata memoria e ocupata de soneriile si imaginile telefonului...Cum as putea sa le sterg? Am incercat deja in setari dar nu se poate! sad Daca stiti ce as putea face nu ezitati sa-mi spuneti va rog!

2 răspunsuri:
| kyssy explică:

Asta deja am facut...dar problema este ca oricum nu pot pune nici o sonerie personalizata ( o melodie de pe card ) sau un sfond. Oricum multumesc! happy

| Anonima264 a răspuns:

Buna!
Daca te referi ca memoria e ocupata de soneriile si imaginile telefonului nu ai ce sa faci din pacate, dar daca vrei mai multa memorie ia-ti cartela de memorie.
O seara buna!