| WALexandra a întrebat:

Daca pierd un abonament cosmote, ce se va intampla cu acesta? Va fi oprit si platit in continuare sau cum?

Răspuns Câştigător
| gabytzacrysty a răspuns:

Nu! mergi acolo de unde ai facut abonamentul si ii spui ca ai pierdut telefonul si cartela iar ei iti vor opri abonamentul si nu va trebui sa mai platestitongueam patit si eu asa! sper sa iti fie de ajutor raspunsul meu

1 răspuns:
| PsihinG a răspuns:

Daca pierzi cartela sim, ii anunti pe cei de la Cosmote sa-ti ti-o blocheze.
Dupa aceea faci comanda sa-ti dea alta cartela cu numarul pe care l-ai pierdut, dar trebuie sa platesti 7 euro.