Întrebare recomandată | alexrex a întrebat:

Daca eu fac abonament la Cosmote, acesta poate fi platit din alta tara?

Răspuns Câştigător
| xanderblackx a răspuns:

Merge. o sa-ti dea cei de la cosmote un numar de cont unde sa virezi banii. problema este ca vei fi taxat aiurea in alta tara conform roaming...

5 răspunsuri:

Nu se poate platii din alta tara nu are cum, pentru ca tu ai facut contractul in tara unde l-ai acut deci in alta tara nu se poate platii. Batawinking

| wolverine13 a răspuns:

Se poate plati factura online

| Auroree a răspuns:

Poti plati. platile se fac international indiferent de tara unde ai facut contractul. dar parca cosmote e doar in Romania?!

| AndreiILB a răspuns:

Nu nu se poate in plus nu o sa mearga nici cartela big grin

| Paul_Mar_1998 a răspuns:

Se poate...prin card:d