| ellenutzza a întrebat:

happy
daca vreau sa comand cartea ATINGEREA UMBREI de richelle mead de pe siteul editurii Leda, si aleg ca aceasta carte sa`mi vina prin Posta Romana, ci nu prin curier, trebuie sa mai platesc si niste taxe in plus, taxe ale postei?

multumesc!

Răspuns Câştigător
aqualuna
| aqualuna a răspuns:

Editura Leda face parte din Grupul Editorial Corint, la Corint taxele poştale sunt suportate de către editură, vezi aici http://edituracorint.ro/shop/custom.asp?recid=4

1 răspuns:
| luciana200972 a răspuns:

Da, de regula se platesc taxe postale pentru toate coletele primite sau trimise, acestea se invart in jurul sumei de 20 de lei si variaza in functie de distanta, greutatea coletului, dimensiuni etc. Sper ca ti-am fost de ajutor, pup.